Ansatte

Jan Ledang
Direktør Aust-Agder museum og arkiv
T: 37 01 79 36
E: jan.ledang@aama.no
Fie Skaar Trysnes
Leder museums- og formidlingsavdelingen
T: 37 01 79 02
E: fie.skaar.trysnes@aama.no
Snorre D. Øverbø
Leder arkivavdelingen
T: 37 01 79 03
E: snorre.dag.overbo@aama.no
David B. Tharaldsen
Kontorleder stab og HR-rådgiver
T: 37 01 79 04
E: dbt@aama.no
Kjell-Olav Masdalen
Seniorforsker
T: 37 01 79 01
E: kjell.olav.masdalen@aama.no
Per Harald Bai Stabell
Visuell formgiver
T: 37 01 79 05
E: per.harald.bai.stabell@aama.no
Peder Brovoll
Vaktmester
T: 37 01 79 06
E: peder.brovoll@aama.no
Marianne Eldorhagen
Koordinator lokale museer/arkeolog
T: 37 01 79 07
E: marianne.eldorhagen@aama.no
Stephan Fiedler
Arkivar/rådgiver
T: 37 01 79 09
E: stephan.fiedler@aama.no
Kjell Olaf Gulbrandsen
Utstillingsprodusent/tekn. driftsansvarlig
T: 37 01 79 10
E: kjell.olaf.gulbrandsen@aama.no
Karl Ragnar Gjertsen
Konservator NMF/etnolog
T: 37 01 79 11
E: karl.ragnar.gjertsen@aama.no
Bjørg Hansen
Resepsjonist
T: 37 01 79 12
E: bjorg.hansen@aama.no
Monika K. Håland
Arkivar/rådgiver
T: 37 01 79 14
E: monika.k.haland@aama.no
Ismail Rafieh
Bokbinder
T: 37 01 79 15
E: ismail.rafieh@aama.no
Kjell Knudsen
Arkivar/rådgiver
T: 37 01 79 16
E: kjell.knudsen@aama.no
Yngve Schulstad Kristensen
Arkivar/rådgiver
T: 37 01 79 18
E: yngve.schulstad.kristensen@aama.no
Kari Helene Kullerud
Museumspedagog
T: 37 01 79 19
E: kari.helene.kullerud@aama.no
Anne Tone Aanby
Seniorforsker
T: 37 01 79 21
E: anne.tone.aanby@aama.no
Gaute Molaug
Arkivar/rådgiver
T: 37 01 79 22
E: gaute.chr.molaug@aama.no
Bodil Mortensen
Arkivleder/regnskap
T: 37 01 79 08
E: bodil.mortensen@aama.no
Trond R. N. Nilsen
Håndverker
T: 37 01 79 24
E: trond.richard.niskavara.nilsen@aama.no
Lise Råna
Arkivar/rådgiver
T: 37 01 79 25
E: lise.rana@aama.no
Annette Holst Booth
Magasinforvalter/arkeolog
T: 37 01 79 27
E: annette.holst.booth@aama.no
Hilde Austarheim
Konservator NMF/etnolog
T: 37 01 79 28
E: hilde.austarheim@aama.no
Egil Blomsø
Arkivar/rådgiver (i permisjon)
T: 37 01 79 29
E: egil.blomso@aama.no
Kyrre Thorsnes
Bibliotekar
T: 37 01 79 30
E: kyrre.thorsnes@aama.no
Kristoffer Vadum
Forskningsleder
T: 37 01 79 32
E: kristoffer.vadum@aama.no
Ingvild Velure
Rådgiver/historiker
T: 37 01 79 33
E: ingvild.velure@aama.no
Hilde T. Jomaas
Markeds- og arrangementsansvarlig
T: 37 01 79 34
E: hilde.jomaas@aama.no
Monica Nilsen
Renholdsoperatør (i permisjon)
T: 37 01 79 35
E: monica.nilsen@aama.no
Helle U. Lofstad
Bestyrer - Eydehavn Museet
T: 37 03 08 00 / 47 63 72 03
E: helle.urfjell.lofstad@aama.no
Håkon Jensen
Registrator
E: hakon.jensen@aama.no
Anne Gaaserud
Arkivar/rådgiver
T: 37 01 79 37
E: anne.gaaserud@aama.no
Tonje Ramse Trædal
Bestyrer - Elvarheim museet
T: 37 18 52 64
E: Tonje.Ramse.Traedal@amli.kommune.no
Magne Aanesland
Økonomirådgiver
T: 37 01 79 58
E: magne.aanesland@aama.no
Hannele Fors
Fotoarkivar
T: 37 01 79 17
E: hannele.fors@aama.no
Lena Sannæs
Arkivar, prosjektmedarbeider
T: 37 01 79 57
E: lena.sannaes@aama.no
Jenny Eik Pilskog
Museumspedagog
T: 37 01 79 20
E: jenny.eik.pilskog@aama.no
Elisabeth Madsen
Renholdsoperatør
E: elisabeth.madsen@aama.no
Gerd Beatrice Langerød Corrigan
Visuell formgiver
E: gerd.beatrice.langerod.corrigan@aama.no